...:::Hayata İsyan:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::Hayata İsyan:::...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayata İsyan Duyuru Paneli
Hayata Isyan
...:::Hayata İsyan:::... :: 

Program Merkezi

:: 

Msn Merkezi

Duygusal Nickler :(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßerçiyan
~~forever~~
Administrator
1 2
ßerçiyan
3 4

Rep Puani:1996
Rep Kademesi: Administrator
1
MesajKonu: Duygusal Nickler :( Duygusal Nickler :( EmptyPtsi Ekim 27, 2008 7:13 pm

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde
Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!
Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…
Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir…
Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.
O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim…

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin…
Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..
Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim birdaha cennetine dönemeyeceksin
Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı.
Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım
Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa…
Dünya da iki çeşit gül olsun biri kırmızı diğeri beyaz sen beni unutursan kırmızı güller solsun ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun
Hiç kimsenin adını bilmediği bir duygudur yüreğimde sana karşı beslediklerim, bu duygu seni tanımakla başladı ve sonsuza dek sürecek bitanem..

:'( :'( :'(

https://hayataisyan.darkbb.com
Yazar Mesaj
ßerçiyan
~~forever~~
Administrator
1 2
ßerçiyan
3 4

Rep Puani:1996
1
MesajKonu: Geri: Duygusal Nickler :( Duygusal Nickler :( EmptyPtsi Ekim 27, 2008 7:14 pm

¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. '

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:@ Başının TaCı !

вıяακıρ ğỉттỉи вєиỉ..ѕєиỉ υиυттυм ѕαимα, ζαмαи αℓışмαуı öğяєттỉ вєℓκỉ αмα υиυтмαуı αѕℓα...

ѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм..

єğєя вỉя ğüи α∂ıиı αиαяκєи κıѕıℓıяѕα ѕєѕỉм нαѕяєтỉи∂єи, καραиıяѕα ğöζℓєяỉм αşκıи∂αи, ∂υяυяѕα καℓвỉм вỉℓκỉ вєи уαиℓıζ ѕєиỉ ѕєv∂ıм

вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи, вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм..

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü..

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur..

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü YASAK KELIME DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк..

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!

Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..

“"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

https://hayataisyan.darkbb.com
Yazar Mesaj
Elean
Zorun ne benle Aşk???
Administrator
1 2
Elean
3 4

Rep Puani:1662
1
MesajKonu: Geri: Duygusal Nickler :( Duygusal Nickler :( EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:06 pm

ßerçiyan demiş ki:

Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa�
Sağol beğendim

http://cengizkucukayvaz.forummum.com
Yazar Mesaj

Duygusal Nickler :(

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

1 sayfadaki 1 sayfası