...:::Hayata İsyan:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::Hayata İsyan:::...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayata İsyan Duyuru Paneli
Hayata Isyan
...:::Hayata İsyan:::... :: 

Genel

:: 

Komedi Dükkanı

:: 

Yazı ve Fıkralar

Öğretmen ve Öğrenci

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Traktor-Man
Yeni üye
1 2
Traktor-Man
3 4

Rep Puani:17
Rep Kademesi: Yeni üye
1
MesajKonu: Öğretmen ve Öğrenci Öğretmen ve Öğrenci EmptyPerş. Ocak 22, 2009 1:05 pm

Bir öğrenci kantine girmiş öğrenci masalarının hepsi doluymuş o da öğretmenlerin oturduğu masaya oturmuş bir öğretmen gelmiş ve kıza demiş ki;
-Öküzlerle kuşlar aynı yerde oturamazlar demiş, kız da;
-O zaman ben kuş olup uçuyum,demiş
Öğretmen bu öğrenci ye iyice gıcık olmuş bir gün buna bir yazılı yapmış öğrenci yazılıdan 100 almış öğretmen öğrencinin notunu yazılının üstüne yazmamış fakat öküz yazmış yazılıyı çocuğa verince çocuk demiş ki;
-Hocam yazılıma imzanızı atmışınız ama notumu yazmamışsınız demiş,öğretmen iyice öğrenciye kin beslemiş ve bir soru sormuş ;
-Yolda para ve akıl görsen hangisini alırdın? demiş kız -para yı ,demiş, öğretmen-ben olsam akılı alırdım demiş kızda eee herkez kendinde olmayan şeyi ister demiş..

Yazar Mesaj
#RuKiş
Administrator
1 2
#RuKiş
3 4

Rep Puani:1342
Rep Kademesi: Administrator
1
MesajKonu: Geri: Öğretmen ve Öğrenci Öğretmen ve Öğrenci EmptyPerş. Ocak 22, 2009 2:08 pm

Hayır

Yazar Mesaj

Öğretmen ve Öğrenci

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

1 sayfadaki 1 sayfası