...:::Hayata İsyan:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::Hayata İsyan:::...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayata İsyan Duyuru Paneli
Hayata Isyan
...:::Hayata İsyan:::... :: 

Yönetim

:: 

İstek ve Öneri

KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßy @posma
Yeni üye
1 2
ßy @posma
3 4

Rep Puani:11
Rep Kademesi: Yeni üye
1
MesajKonu: KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR EmptyPtsi Ocak 19, 2009 5:35 pm

KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR ÇOK KÖTÜ BİŞEY BENCE SADECE YÖNETİCİLER VE YARDIMCILAR FAYDALANIYOR

Yazar Mesaj
Munderoyl
Yeni üye
1 2
Munderoyl
3 4

Rep Puani:15
Rep Kademesi: Yeni üye
1
MesajKonu: Geri: KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR EmptySalı Ocak 20, 2009 7:59 pm

giremez çünkü emek diye bişey var... her gelen ben yaptım diye paylaşıyor sonra..

Yazar Mesaj
#RuKiş
Administrator
1 2
#RuKiş
3 4

Rep Puani:1342
Rep Kademesi: Administrator
1
MesajKonu: Geri: KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR EmptyCuma Şub. 20, 2009 11:51 pm

Giremezler cünkü emek hırsızlıgı yapıp kendi sitelerine koyuyyorlar buda yetmiyor gibi benim yapımım diyorlar biz sadece güvendigimiz kişilere oraya girmesine izin veriyoruz. konu kilit

Yazar Mesaj

KODLAMALAR VE Bİ KAÇ KATEROGİYE ÜYELER GİREMİYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

1 sayfadaki 1 sayfası