...:::Hayata İsyan:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...:::Hayata İsyan:::...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayata İsyan Duyuru Paneli
Hayata Isyan
...:::Hayata İsyan:::... :: 

Sanat & Edebiyat

:: 

Edebiyat

:: 

Sizden Gelenler

sensizliqe mektup (ben yazdum =) )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Alone Prenses
kuju
Test Team
1 2
Alone Prenses
3 4

Rep Puani:177
Rep Kademesi: Test Team
1
MesajKonu: sensizliqe mektup (ben yazdum =) ) sensizliqe mektup (ben yazdum =) ) EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 8:21 pm

Sensizliğe mektup,
Her gün aynı havaya bakıp hüzünlenmenin anlamını anlamasın sen.her gece uykunun yarısından ağlıyarak uyanmanın insanı nasıl korkuttuğunu bilemezsin.keşke demek için geç kalmaktan korkuyorum.bazen yanımda olmasan bile hayalin ile kendimi sevindiriyorum.ağlamak çözüm olmuyor bazen.her gün sen yanımdaymışsın gibi yaşamaya çalışıyorum.sevmek ne demek?ben biliyorum.sevdiğine anne sevgisiyle bağlanmak.her gün hayaliyle uyumak.her gece saat 12.00’ı vurduğunda aklımda göz yaşlarımla tazeliyorum acını.geliek biliyorum diyorum.sevginin değerini bilmek çok zor.aşk yoktur diyen birisine aşkı anlatamazsın! Seni sevmenin acısnı saklamaktan bıktım.seviyorum işte! Ama bu gece her geceden farklı olucak.saat 12.00’ı vurduğunda ellerimi gökyüzüne uzatıp aşağıya atıcam cansız bedenimi.üzülme aşkım her gece saat 12.00’ı vurduğunda rüyalarında ölümsüz olucağım.şimdi uyku vakti sen güzel rüyalarına ben gökyüzüne.
Seni hep sevicek olan küçük bir kız çocuğu...

Yazar Mesaj

sensizliqe mektup (ben yazdum =) )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

1 sayfadaki 1 sayfası